ПривітанняОнлайн ігри
До Нового Року
Навігація по сайту
В нас знайшли
Рекомендую
Погода в Україні
Календарсонник толкование снов онлайн
Опитування
Як Вам наш новий сервіс вітальні листівки
?
Подобаеться
Не подобаеться
Не користуюсь листівками

Залишити свій голос

Всі результати опитування

Цікаве

Сценарій «Квітковий викуп» (сценарій незвичайного викупу)

Розділ: Сценарії свят » Весілля

Ідея: продати нареченому красивий квіточку - квіточка наречену. Якщо ви хочете провести викуп незвично, то проведіть його за сценарієм незвичайного викупу «Квітковий викуп». На охорону нареченої встануть квіти, і щоб пройти до нареченої, жених повинен буде пройти всі конкурси з гідністю.


Сценарій «Туристи теж одружуються» (сценарій першого дня весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля
Ідея: провести весілля на полянці. Якщо ви любите природу і у вас буде не дуже багато гостей, то ви можете провести весілля за сценарієм першого дня весілля «Туристи теж одружуються». Ви тільки собі уявіть: природа, свіже повітря, багаття і ви. Ну, це не щастя?


Сценарій «Стартуємо» (прикольний сценарій весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля

Ідея: дати старт молодятам в сімейне життя. Якщо ви хочете незвично провести своє весілля і стартувати в нове життя зі своїм милим, коханим і єдиним, то проведіть весілля за прикольно сценарієм весілля «Стартуємо».


Сценарій «Весілля на пляжі» (сценарій весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля
Ідея: провести весілля в тропічному стилі. Якщо вам подобається бувати на пляжі, подобається все яскраве та кольорове, то пропоную провести весілля за таким сценарієм весілля. Нехай ваше весілля буде яскравою, як подальша сімейне життя. Розфарбуйте світ в яскраві фарби!


Сценарій «Весілля в стилі венеціанського карнавалу» (сценарій першого дня весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля
Ідея: організувати весілля в стилі венеціанського карнавалу. Якщо ви хочете відсвяткувати своє весілля з шиком, розкішшю і нестримним веселощами, то проведіть її за сценарієм першого дня весілля «Весілля в стилі венеціанського карнавалу». Таку весілля не забуде ніхто!


Сценарій «Лицарський турнір» (весільний сценарій)

Розділ: Сценарії свят » Весілля

Ідея: організувати лицарський турнір на честь молодого подружжя. Будь-яка дівчина хотіла б, щоб заради неї билися найкращі лицарі королівства. Так чому б не втілити мрії в реальність, провівши весілля по весільному сценарієм «Лицарський турнір»?


Сценарій «Викрадання. Викуп »(Весілля: сценарій викупу нареченої)

Розділ: Сценарії свят » Весілля

Ідея: організувати викуп нареченої з жартівливим викраденням. Мало кому відомо, що традиція викупу нареченої дісталася нам у спадок від язичницьких племен, що населяли колись нашу країну. Від них же прийшла думка викрадати наречену, щоб не турбувати себе залицянням. Замість традиційного заходу пропонуємо вам сценарій викупу нареченої - жартівливе викрадення красуні «невідомим шанувальником».


Сценарій «Заручини по-російськи» (Сценарій сватання)

Розділ: Сценарії свят » Весілля
Ідея: провести традиційну національну заручини (змова) Слово «заручини» асоціюється у нас з американськими романтичними комедіями. Тим часом, це веселий захід проводили на Русі Ізвеков. Тільки називалося воно інакше - «змова». Думаю, вам підійде цей сценарій сватання.


Сценарій «Одружилися. Познайомилися. Пограємо »(сценарій другого дня весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля
Ідея: провести весело і завзято другий день весілля. Якщо ви хочете, щоб нові родичі повеселилися від душі на другому день весілля, то проведіть його за сценарієм другого дня весілля «Одружилися. Познайомилися. Пограємо ».


Сценарій «Ми полетимо з тобою на повітряній кулі» (оригінальний сценарій весілля)

Розділ: Сценарії свят » Весілля

Ідея: організувати весілля з прогулянкою на повітряній кулі. Ви тільки уявіть собі, що замість машини можна відправитися в ЗАГС і на торжество не на машині, а на повітряній кулі. Представили? Тепер пора втілити це в життя. Як? Використовуйте оригінальний сценарій весілля «Ми полетимо з тобою на повітряній кулі», і ваше весілля пройде на «Ура».Ninka.org.ua – Вірші, привітання з днем народження, побажання. Привітання з ювілеєм, сценарії.


Використання матеріалів Ninka.org.ua дозволяється лише за наявності активного посилання на джерело.
Всі права на зображення і опубліковані тексти належать їх авторам.
Всі права захищені міжнародним і українським законодавством про авторське право та суміжні права.
Content Management Powered by CuteNews